AHŞAP ÇOCUK OYUN GRUBU VE AHŞAP ÇOCUK OYUN PARKI

Ahşap çocuk oyun parkı, ahşap çocuk oyun grubu, ahşap çocuk parkı'nı oluşturan bütün ahşap malzemeler ithal sınıf sarıçam kullanılmaktadır.

Ahşap Çocuk oyun parkı ,ahşap çocuk oyun grubu ana taşıyıcıları 10*10 dikmelerden oluşur.Bağlantı aparatlarının tamamında galvanizli somun cita kullanılmaktadır.

Kullanılan ahşapların tamamı ise emprenyeli,vernik veya boya müşteri isteğine göre uygulamalardan biri yapilabilir.Ahşabın ömrünü uzatmak , çürüme kurtlanmasını ve açık hava koşulların dayanıklılığını arttırmak için emprenye uygulaması yapmaktayız.

Çocukların doğa ile organik bağını koparmamak için şehir parklarında kullanılan ahşap oyun grubu ,ahşap oyun parkı aktiviteleri ile çocukların hizmetinde. Bütün ürünler TSE belgeli olup standarlara uygun imalat yapılmaktadır.

Avppark Ahşap oyun parkı ,avppark ahşap oyun grubu ,ahşap çocuk parkı çeşitleri ve farklı modellerle ilgili firmamızla iletişime geçmeden kararvermeyin. Müşteri talepleri ile ,Özel ve marjinal ürün imalatı fabrikamiz bünyesinde yapılabilmektedir.

AVP PARK TSE BELGE
Adres: Keresteciler San. Sit. Keresteciler Cad. 1. Sok No: 13 - 15 Saray - Kazan / ANKARA
Telefon: +90 312 815 25 75 | Fax: +90 312 815 21 01
AVP PARK KREDİ KART TAKSİTLERİ