BANK - DÖKÜM BANK - BÜKÜM BANK - AHŞAP BANK

Bank, Döküm Bank, Büküm BANK, Ahşap bank, Alüminyum döküm bank, pik döküm bank gibi insanların şehir merkezlerinde, parklarda, resmi kurumlarda, belediyelerde vs gibi birçok kamu ve özel şirketlerin ihtiyacı olan çevre dinlenme araçlarına bank denir. Bank, döküm bank, büküm bank, alüminyum döküm bank veya pik döküm bank olarak çeşitleri vardır.

İmalatında Sarıçam Ağaç Ve 1. Sınıf Metal Alaşımlar Kullanılmaktadır. Kullanılan bütün ahşaplar Tamamı İsteğe Göre Emprenyeli, Vernik + Boyalı, Sadece Boyalı veya sadece vernik Yapılabilmektedir. Metal ve döküm kısımlar temizlenme , fosfat kaplama ve en son olarak da kumlama yapılarak boya öncesi hazırlık tamamlanmaktadır. Metal ve döküm kısımlar fabrikamızda elektrostatik toz boyama tesisinde özenle istenilen Ral koduna göre boyama işlemi yapilmaktadır.

En sonda paketleme ve sevke hazır hale gelen Bank,Döküm Bank ,Büküm BANK,Ahşap bank ,Aliminyum döküm bank ,pik döküm bank paketlenir ve en son kontrol Yapılması ile son kullanıcılarını beklemek üzere Avppark sevkiyat bölümündeki yerini alir.

Bütün ürünler Kaliteli ve TSE VE Avrupa normlarına uygun, TSEN-1176, TSE-HYB, TSEK, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 STANDARTLARDA İmalat Yapılmaktadır.

Amacı insanların dinlenmesini hedeflemektedir .Yaşam da nefes almak için avppark’kın ürettiği Bank , döküm bank ,büküm bank ,ahşap bank ürünleri insanların hizmetine sunulmaktadır.

Avppark Bank,Döküm Bank ,Büküm BANK,Ahşap bank ,Aliminyum döküm bank ,pik döküm bank çeşitleri ve farklı modellerle ilgili firmamızla iletişime geçmeden kararvermeyin. Müşteri talepleri ile özel ve marjinal ürün imalatı fabrikamiz bünyesinde yapılabilmektedir.

AVP PARK TSE BELGE
Adres: Keresteciler San. Sit. Keresteciler Cad. 1. Sok No: 13 - 15 Saray - Kazan / ANKARA
Telefon: +90 312 815 25 75 | Fax: +90 312 815 21 01
AVP PARK KREDİ KART TAKSİTLERİ