ÇOCUK OYUN GRUBU GENEL BİLGİ

Avp Park, Çocuk oyun grubu, çocuk oyun parkı ,park ekipmanları imatı yapan firmamız kaliteden ödün vermeden çocuk oyun grubu ve çocuk oyun parklarına kalite ve yenilikler getirmiştir. Çocuk oyun grubu ve çocuk oyun parkının ana taşiyici ları 114*2,5mm et kalinliğinda ki tse standartlarındaki borular imalatta kullanılmaktadır.Borunun ömrü ve kalitesini arttirabilmek için galvanizleme işlemi,fosfat kaplama veya kumlama en sonda elektrostatik toz boya işlemlerine tabi tutulmaktadır.

Çocuk oyun grubu ve çocuk oyun parkı kalitesini artırmaya dönük ar-ge çalişmaları da devam etmektedir.Çocuk oyun grubu ,çocuk oyun parkı ve çocuk parkı da kullanılan; DÜZ kaydırak,eğik kaydırak ,dalgalı kaydırak ,plastik korkuluk ,şapka ,tüp kaydırak ,helezon kaydırak ,boru kaydırak ,salıncak, salıncak zincirleri ,kauçuk basamak ,kauçuk platform (116*116 veya 110*110 ) , enjeksiyon yöntemiyle basılan özel bağlantı kelepçeleri ,çelik mapalar ,galvanizli somun cıvata ve bağlantı aparatları gibi materyallerin birinin veya bir kaçının bir araya gelmesi ile oluşur.

Çocuk oyun parkı , çocuk oyun grubu ,çocuk parkı fiyatı ,çocuk parkı ,bahçe oyuncakları ,çocuk oyun grubu fiyatı ,en uygun çocuk oyun grubu ,en uygun çocuk oyun parkı ,tse belgeli oyun grubu ,tse belgeli oyun parkı tüm kalite standartlarına uygun ve mevcut sistemde ki en ufak ayrıntıları düşünerek imalatlarımız her geçen gün kendini yenileyerek devam etmektedir . Yapılan işlemlerin tamamı insan ve çocuk sağlığını koruyarak parklardaki çocuk neşesini arttırmayı hedeflemektedir.

AVP PARK TSE BELGE
Adres: Keresteciler San. Sit. Keresteciler Cad. 1. Sok No: 13 - 15 Saray - Kazan / ANKARA
Telefon: +90 312 815 25 75 | Fax: +90 312 815 21 01
AVP PARK KREDİ KART TAKSİTLERİ