ÇOCUK OYUN PARKI ve ÇOCUK PARKI

Çocuk oyun parkı , çocukların eylenceli zaman geçirmeleri için güncel eğlence alanlarıdır. Çocuk parkı kullanımlarına dikkat edilmeli dört yaşindan küçük çocuklar ebebeyinler nezaretinde oynatılması gerekir. Avppark'ın ürettiği oyun parkı ,oyun grubu ,çocuk oyun parkı aktiviteleri ile kullanan çocukları farklı enerji deşarj etmelerini ve beden ruh salığını moral motivasyonunu arttırmak için üretimiz ürünlerimiz çocuk parklarının gülen yüzü halinde geldi.

Park oyun malzemelerinde ,çocuk oyun parkında, çocuk parkında,  kullanılan bütün malzemeler çocuk salığına zararsız ürünlerden oluşur. Avppark olarak çocuk oyun grubu,çocuk oyun parkı,çocuk parkı,park oyun malzemelerinde kullanılan hammaddelerin tamami TSE belgeli ürünlerden oluşmaktadır.

Somunundan civatasına kaydırağindan , polietilen hammaddesine kadar hassasiyetle çocuk oyun parkı,çocuk parkı ,oyun grubu nun en ufak parçasina kadar TSE STANDARTLARINA uygun hammadde kullanmaktayiz.

 Çocuk oyun parkı, Oyun parkı, çocuk parkı, çocuk oyun parkı, oyun alanı, çocuk oyun grupları, oyun grubu,çocuk oyun grubu, çocuk oyun alanı fiyatı, çocuk oyun parkları fiyatları , çocuk bahçesi gibi imalatlarımız siz değerli müşterilerimizin değerli taleplerine  sunmaktayız.

Bütün ürünlerimiz iki yıl garantilidir.Beş yılda parça garantimiz mevcuttur. Bizimle görüşmeden teknik bilgi almadan, çocuk oyun parkı fiyatı,çocuk oyun grubu fiyatı almadan ürün almaya karar vermeyin…

AVP PARK TSE BELGE
Adres: Keresteciler San. Sit. Keresteciler Cad. 1. Sok No: 13 - 15 Saray - Kazan / ANKARA
Telefon: +90 312 815 25 75 | Fax: +90 312 815 21 01
AVP PARK KREDİ KART TAKSİTLERİ