KAMELYA-GAZEBO-PERGOLE-METAL KAMELYA-AHŞAP KAMELYA

Kamelya-Gazebo-Pergole-Metal kamelya –Ahşap Kamelya,ahşap ve metal olmak üzere üstü kapalı oturma birimleridir.

Kamelya,Gazebo,pergole Ana taşiyicilari 10*10 ahşap veya metal karkaslardan oluşur.Yan paneller ve oturma birimleri  4*9 ,4*4 ,4*5 gibi çeşitli ölçülerden oluşmaktadır.

Çatı ise lambiri üsttü mebran onun üstüde şıngıl kullanılmaktadır.Kullanılan Bütün ahşap sınıf sarı çam kullanılır. Bağlantı aparatlarının tamamında galvanizli somun cita kullanılmaktadır.

Ahşabı korumak için Kullanılan ahşapların tamamı ; emprenyeli,vernik veya boya müşteri isteğine göre uygulamalardan biri yapilabilir.Ahşabın ömrünü uzatmak , çürüme kurtlanmasını ve açık hava koşulların dayanıklılığını arttırmak için emprenye uygulaması yapmaktayız.Çocuklarınve yetişkinlerin doğa ile organik bağını koparmamak için şehir parklarında Kamelya-Gazebo-Pergole-Metal kamelya –Ahşap Kamelya çocukların ve yetişkinlerin   hizmetinde.

Bütün ürünler TSE belgeli olup standarlara uygun imalat yapılmaktadır. Bütün ürünlerimiz iki yıl garantilidir.Beş yılda parça garantimiz mevcuttur.Bizimle görüşmeden teknik bilgi almadan , kamelya,ahşapkamelya ,gazebo ,pergole,metal kamelya fiyatı almadan ürün almaya karar vermeyin…

AVP PARK TSE BELGE
Adres: Keresteciler San. Sit. Keresteciler Cad. 1. Sok No: 13 - 15 Saray - Kazan / ANKARA
Telefon: +90 312 815 25 75 | Fax: +90 312 815 21 01
AVP PARK KREDİ KART TAKSİTLERİ