Zıp zıp - Hdpe Zıpzıp - Polietilen Zıpzıp

Çocuk parkı,çocuk oyun grubu alanlarında kullanılan eyleceli helezon özel çekimli yayli salınım hareket yapılabilen eylenceli polietilen  figürlü oyun elemanlarına zıpzıp denir.

ZIP ZIP lar polietilen zıpzıp ve hdpe zıpzıp olarak ikiye ayrılır.Yeni nesil zıpzıplar çeşitli figürlerden aluşur.Bu modeller at,fil,pelikan,araba,motor,penguen,tavşan vs gibi birçok figürden oluşur.Polietilen zıp zıp ve Hdpe zıp zıplar ın en ufak parçasina kadar TSE STANDARTLARINA uygun hammadde kullanmaktayız.

Metal ve demir kısımlar temizlenme , fosfat kaplama ve en son olarak da kumlama yapılarak boya öncesi hazırlık tamamlanmaktadır. Metal ve demir kısımlar fabrikamızda elektrostatik toz boyama tesisinde özenle istenilen Ral koduna göre boyama işlemi yapılmaktadır.Bütün ürünlerimiz iki yıl garantilidir.

Beş yılda parça garantimiz mevcuttur.Bizimle görüşmeden teknik bilgi almadan , çocuk oyun parkı fiyatı ,çocuk oyun grubu fiyatı ,zıp zıp ,hdpe zıp zıp ,polietilen zıp zıp ürün almaya karar vermeyin…. Müşteri talepleri ile ,Özel ve marjinal ürün imalatı fabrikamiz bünyesinde yapılabilmektedir.

AVP PARK TSE BELGE
Adres: Keresteciler San. Sit. Keresteciler Cad. 1. Sok No: 13 - 15 Saray - Kazan / ANKARA
Telefon: +90 312 815 25 75 | Fax: +90 312 815 21 01
AVP PARK KREDİ KART TAKSİTLERİ