HAKKIMIZDA

Sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren Avppark kuruluşumuz’dan günümüze, çocuklarımızın hayallerini kaliteyle buluşturmayı hedef edinmiş şirket politikamızla siz değerli ebeveynlerin anılarınıda taçlandırıp üretim teknolojilerin tamamını kullanarak, Çocuk Oyun Grupları, Kent- Bahçe Mobilyaları Ekipmanları, Kamelya - Pergole – Bank - Çöp Kovası - Çocuk Oyun Parkı – Açık Hava Fitness Aletleri-gibi çeşitli ürün yelpazemizle modellerimizin tamamını fabrikamızda üreterek sizlere hizmet sunmaktayız.

Avppark tasarım ve üretim kalitesini süreklilik içerisinde arttırarak yoluna devam etmektedir. Tasarım, üretim, satış ve satış sonrası tüm aşamalarda gösterdiği özenle,tercih nedeni olan avppark ile Türkiye ve dünyanın birçok ülkesindeki müşterilerine üretimlerini üstün kalite de ve standartlar da hizmet vermektedir.

Kalite belgelerimiz ;TSE EN 1176-1...7 – TSE K65 - TSE K17- TSE K186 - TSE HYB –TS 7941 - TSE K17 - İSO 9001:2008 – İSO 1401:2004 - OHSAS 18001 – MENŞE-İ - at r %100 TÜRK MALI olma gibi sertifikalara sahip sektörde öncü firmayız...

Firmamızda; üretimden montaja kadar geçen serüven de, sürekli kalite prensibiyle, gelecek nesillerimizin hayallerini sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmeleri açısından ergonomiye önem veren yenilikçi teknolojilerin takibinin yapıldığı Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermekteyiz.

Bizler avppark ailesi olarak sizlere ve yarınlarımız çocuklarımıza ;çevreci anlayimizla amacımız ileriye daha ileriye giden bu keyifli süreçte, ‘’Sizler için sağlık yaşam çocuklarımız için sınırsız eğlence’’ Prensibini benimseyen firmamız kaliteden ödün vermeden genç dinamik yapısını yeniliklere ve gelişime açik tutarak sektöründe siz değerli müşterilerimizin bizi tercih etmeleri ile hızlı adımlarla yükselmeye devam etmektedir.Yeni projelerinizde birlikte olmak dileğiyle…

AVP PARK TSE BELGE
Adres: Keresteciler San. Sit. Keresteciler Cad. 1. Sok No: 13 - 15 Saray - Kazan / ANKARA
Telefon: +90 312 815 25 75 | Fax: +90 312 815 21 01
AVP PARK KREDİ KART TAKSİTLERİ