ÇÖP KUTUSU - ÇÖP KOVASI

Avp Park ,Çöp kutusu ,Çöp kovası  park ve  bahçe ,bina içi ve bina dışında , çöpleri atmaya yarayan yapi malzemeleridir. Çöp kutusu , Çöp kovası çevre kirlenmesini önlemek amacıyla doğaya faydali atık üniteleridir. 

Üretilen Çöp Kovası   mm  saçtan imal edilmiş, silindirik görünümde,sallamalı veya farkli modellerde çeşitli yükseklikte ve çapta üretim yapılabilir.yapılan bütün Çöp kovası ,Çöp kutusu imalatları TSE Standarlarına uygundur. Çöp kovası , çöp kutusunun üretiminde kullanılan parçaların tamamı  1. Sınıf hammadeler kullanılarak hazırlanır.

Çöp kovasının ,Çöp kutusunun  tüm boya işlemleri statik fırın boya ile istenilen renk ve RAL koduna göre boyama işlemi yapılır. Farklı ÇÖP KOVASI ve ÇÖP KUTUSU modeller ilgili firmamızla iletişime geçmeden kararvermeyin. 

Bütün Çöp kovası , Çöp kutusu Ürünlerimiz 2 ( İki ) Yıl Firmamız Garantisi Altındadır. 5 Yıl Ücret Karşılığında Yedek Parça Garantisi Vardır. Müşteri talepleri ile ,Özel ve marjinal ürün imalatı fabrikamiz bünyesinde yapılabilmektedir.

AVP PARK TSE BELGE
Adres: Keresteciler San. Sit. Keresteciler Cad. 1. Sok No: 13 - 15 Saray - Kazan / ANKARA
Telefon: +90 312 815 25 75 | Fax: +90 312 815 21 01
AVP PARK KREDİ KART TAKSİTLERİ